Lutospawarka Duo DT 215 - wielkość zapewnia idealny spaw przy użyciu minimalnego prądu spawania, co jest niezastąpione podczas lutospawania. Ograniczamy wtedy rozgrzanie materiału oraz zapobiegamy uszkodzeniu powłoki ocynku. Służy również do spawania aluminium.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 Pistolet lakierniczy SATA 3000 HVLP - we wszystkich stawianych mu zadaniach osiąga pierwszorzędne wyniki przy maksymalnym wskaźniku nanoszenia materiału oraz redukcji mgły lakierniczej. Maksymalnie drobne rozpylanie oraz jednorodna struktura strumienia przynoszą wyśmienity efekt końcowy w każdym systemie lakierniczym.

 

 

 

 

 

 

 

    Promiennik podczerwieni - Stosowany do osuszania elementów nadwozia.Przekazywanie przez nie energii cieplnej polega na emisji promieniowania o częstotliwościach nieco niższych od dolnej granicy światła widzialnego. Ten rodzaj promieniowania absorbowany jest przez cząsteczki znajdujące się nie tylko na powierzchni, lecz także wewnątrz powłoki lakierniczej i powoduje ich rozgrzewanie się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Rama naprawcza Car-o-liner - Ramy naprawcze firmy CAR-O-LINER urządzenia przeznaczone do wykonywania napraw blacharskich większości pojazdów osobowych i niewielkich samochodów dostawczych. Ramy przeznaczone są do samochodów osobowych i dostawczych i współpracują z mechanicznym i elektronicznym systemem pomiarowym.